BEZPIECZNE NOWE POKOLENIE

image1

Projekt Information to Ukraine

W naszych działaniach skupilismy się również na przekazywanie informacji oraz polityki pomocowej czy logistycznej (transport, pomoc medycyna, pobyt na terenie Polski, pomoc psychologiczna, wsparcie samorządów dla uchodźców) w Polsce uchodźcom z Ukrainy oraz wolontariuszom.

Informacje są cennym towarem w obecnych czasach, dlatego też rozpowszechnianie prawdziwych informacji na dostępnych portalach społecznościowych (vkontakcie, instagram, facebook, telegram) jest bardzo ważne dla wszystkich potrzebujących pomocy.

W trakcie funkcjonowania projektu obecnie z naszej pomocy skorzystało ponad 500 osób. Projekt realizowany przez członków Stowarzyszenia.Zastrzeżenia prawne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, obrazy, i pliki multimedialne oraz ich układ w powyższym serwisie są chronione prawem autorskim i innymi prawami własności intelektualnej. Zawartość tej strony nie może być kopiowana, rozpowszechniana, modyfikowana i umieszczana w innych serwisach internetowych, zarówno w całości, jak i w części bez podania źródła pochodzenia. Serwis internetowy może zawierać zdjęcia i inne materiały z zastrzeżeniem autorskim osób trzecich.

Kontakt

Safe Next Generation
Bezpieczne Pokolenie Obywatelskie
Walerego Eljasza
Radzikowskiego 106
31315 Kraków

zarzad@nextgeneration.org.pl

www.nextgeneration.org.pl