BEZPIECZNE NOWE POKOLENIE

image1

Projekt pomocowy dla Ukrainy Help Ukraine

W tym projekcie nasze Stowarzyszenie gwarantowało zaopatrzenie ludności ukraińskiej w rzeczy potrzebne do życia oraz codziennej egzystencji (żywność, woda, leki, artykuły dla dzieci i kobiet, koce, śpiwory, artykuły pierwszej potrzeby)

Przez cały okres programu członkowie Stowarzyszenia pozyskiwali informacje na dostępnych portalach społecznościowych (vkontakcie, instagram, facebook, telegram) o zapotrzebowaniu na konkretne produkty oraz organizacja i częsciowe opłacanie transportu paczek do potrzebujących w Polsce i na Ukrainie. Programem zostały objęte 58 kobiet (wraz z dziećmi) i 29 mężczyzn.

Projekt był realizowany od dnia ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę przez okres 2 miesięcy (do czasu wykorzystania środków finansowych).Zastrzeżenia prawne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, obrazy, i pliki multimedialne oraz ich układ w powyższym serwisie są chronione prawem autorskim i innymi prawami własności intelektualnej. Zawartość tej strony nie może być kopiowana, rozpowszechniana, modyfikowana i umieszczana w innych serwisach internetowych, zarówno w całości, jak i w części bez podania źródła pochodzenia. Serwis internetowy może zawierać zdjęcia i inne materiały z zastrzeżeniem autorskim osób trzecich.

Kontakt

Safe Next Generation
Bezpieczne Pokolenie Obywatelskie
Walerego Eljasza
Radzikowskiego 106
31315 Kraków

zarzad@nextgeneration.org.pl

www.nextgeneration.org.pl